Vitajte u nás

Uvedomujeme si, že predaj, resp. kúpa nehnuteľnosti sa udeje len niekoľkokrát za život a je to dôležité životné rozhodnutie. Realitnú spoločnosť CassaReal s.r.o. sme založili s cieľom uľahčiť vám celý proces vďaka dlhoročným skúsenostiam z oblasti práva, financií a realít. Sme pripravení previesť Vás celým týmto procesom s úsmevom na Vašich tvárach, bez zbytočných starostí a námahy.

Našim domovom sú Košice a realitný trh v Košickom kraji dôkladne poznáme. Každodenne sledujeme vývoj na realitnom a hypotekárnom trhu, a preto Vám prinášame vždy aktuálne informácie.

Profesionálny tím špecialistov je pripravený poskytnúť Vám maximálnu osobnú starostlivosť. Vytvárame nadštandardné a podporujúce interné prostredie. Vy sa tak môžete spoľahnúť, že spokojnosť našich maklérov sa pretaví do tých najkvalitnejších služieb pre Vás.

Vitajte v realitnej kancelárii CassaReal.

JUDr. Radovan Tomaško

Výkonný riaditeľ / CEO

Zobraziť profil

Oto Tillisch

Obchodný riaditeľ / CSO

Zobraziť profil

Spolupráca založená na dôvere
a odbornosti

Naša realitná kancelária sa opiera o silné odborné zázemie a vzdelanie nášho tímu. Spoločne zdieľame hodnoty aj chuť pracovať. Tímový duch sa tak prejavuje aj pri návrhoch riešení pre Vás. Priateľská atmosféra prináša tú najlepšiu starostlivosť. Maklér dohliada na každý krok procesu kúpy alebo predaja nehnuteľnosti. Sprevádza Vás od prvého kontaktu až po odovzdanie kľúčov.

Úradné záležitosti vybavíme
s úsmevom

Kúpa a predaj nehnuteľností prináša so sebou aj komunikáciu s úradmi. Dôverne poznáme, aké náročné to môže byť, ak danú situáciu riešite len raz či párkrát v živote. Sme tu pre Vás aj v tejto chvíli. Pri každom jednom úkone je Vám CassaReal oporou pri komunikácii s úradmi, s ktorými spolupracujeme. Môžete sa s spoľahnúť, že všetky dokumenty vybavíme bez stresu, v príjemnej atmosfére.

Makléri

Andrej Ďurica

Senior realitný maklér

Zobraziť profil

Ing. Róbert Bognár

Senior realitný maklér

Zobraziť profil

Ostatní členovia tímu

JUDr. Štefan Demko

Advokát

Zobraziť profil

Ing. Patrícia Kormaniková

IT servis

Zobraziť profil

Dominika Čupeľová

Marketingová asistentka

Zobraziť profil

Nájdeme Vám domov

Poslanie

Meníme vašu realitnú skúsenosť

CassaReal je mladá firma zložená z členov, ktorí sú dlhoroční profesionáli vo svojich oblastiach. Rozhodnutie spojiť sily a zúročiť naše skúsenosti nás doviedlo na vysoko-konkurenčný realitný trh. Sme však pripravení neustále plniť Vaše očakávania a dotiahnuť predaj a kúpu nehnuteľnosti do úspešného konca.

Od nových klientov sa často dozvedáme, koľko starostí dokáže priniesť spolupráca s nespoľahlivou realitnou kanceláriou alebo neskúsenými maklérmi. Rozhodli sme sa Vašu realitnú skúsenosť zmeniť. Meníme Váš pohľad na predaj či kúpu nehnuteľnosti. Počas celého procesu sa zmení toho viac:

  • nepríjemná úradná komunikácia na zvládnuteľný rozhovor
  • množstvo povinností na postupné napredovanie
  • obyčajná nehnuteľnosť na domov. Váš domov.

Pravidelnou prácou na sebe posilňujeme svoju odbornosť a vylepšujeme tak celkové renomé a úroveň realitných služieb.

Vízia

Túžime byť prví

Náš pohľad do budúcnosti zhmotňuje konkrétna predstava: Byť prví.

  • Prví, na koho si spomeniete, keď budete predávať či kupovať ďalšiu nehnuteľnosť.
  • Prví, koho s radosťou odporučíte svojim známym. Prví na realitnom trhu ako najrenomovanejšia a najkvalitnejšia realitná kancelária

Pre naplnenie tento vízie robíme svoju prácu tak, aby sme si s každým z Váš mohli podať ruku. Tým náš vzťah ale nekončí. Každému klientovi sú aj naďalej otvorené dvere. Pri najbližšom realitnom zmýšľaní tak nemusíte klopať, stačí vojsť.

Filozofia CassaReal

Prinášať služby
na najvyššej úrovni

Využívať praktické dlhoročné
skúsenosti a odbornosť

Pristupovať empaticky
ku každému klientovi

Využívať praktické dlhoročné
skúsenosti a odbornosť

Poskytovať pridanú hodnotu
každému úkonu

Pristupovať individuálne
ku každému predaju

Kontaktujte nás

Kontaktný formulár

Nájdeme Vám domov