17 júla, 2023

minút čítania

Všeobecné

VYSPOVEDALI SME NOVÚ POSILU NÁŠHO MAKLÉRSKÉHO TÍMU

Andrej „Andy“ Ďurica pre Košičanov nie je úplne neznámy, môžete ho poznať aj ako bývalého hudobníka, textára, či autora mnohých populárnych piesní a zneliek k seriálom, no zároveň aj ako košického miestneho poslanca, ktorý pôsobí v Starom meste. Napriek tomu sme si dovolili položiť mu pár otázok. Sme veľmi radi, že je súčasťou nášho tímu a veríme, že bude pre CassaReal prínosom.

Chcete ho spoznať trošku bližšie ?

Prečítajte si náš rozhovor:

Ahoj Andy, ako dlho sa vlastne venuješ realitám ? 

Realitám sa profesionálne ako maklér venujem od roku 2016, teda v súčasnosti šťastných 7 rokov.

Prvé skúsenosti s predajom a prenájmom nehnuteľností som však získaval už skôr, keď som nadobudol a prenajímal svoj prvý byt, ktorý sa mi napokon podarilo predať 2x. Najprv ako majiteľovi, ktorý zistil, aké ťažké je nájsť si kvalitného realitného makléra.. a o pár rokov neskôr, už ako realitnému maklérovi.

Čo ťa najviac baví na práci realitného makléra ?

Je to veľmi rozmanitá a svedomitá práca plná nových výziev, zaujímavých nehnuteľností a často aj nečakaných situácií, ktoré je treba diplomaticky, rýchlo a efektívne riešiť. S pozitívnym prístupom, dobrým tímom a dlhoročnými skúsenosťami, to však vždy ide ľahšie. Proces hľadania ideálneho kupujúceho či správneho nájomcu dokáže často prekvapiť a prvý dojem z nehnuteľnosti ako aj z makléra je len raz, aj preto je najlepšie obrátiť sa vždy na overeného a skúseného „realiťáka“ s dobrými referenciami, ktorý celý proces elegantne a efektívne zastreší. Stretnutia po rokoch a podania si rúk so spokojnými klientami, s ktorými sme sa pri úspešnej spolupráci často aj spriatelili, vždy potešia a sú hnacím motorom mojej práce, ktorá je zároveň aj mojím koníčkom. 

Aké sú tvoje silné stránky a kvality?

Mojim obľúbeným krédom je heslo „Carpe diem – Uži dňa..“ Každý deň teda vnímam ako novú príležitosť na sebe pracovať, zlepšovať sa a najmä pomáhať klientom pri plnení ich sna o bývaní. Množstvo nadobudnutých kontaktov, s možnosťou prepojenia ponuky s dopytom, ako aj dobrú znalosť mesta a jeho okolia, vnímam tiež určite ako výhody.  Samozrejme nemenej dôležitá je pre mňa kvalitná prezentácia nehnuteľností, obchodná intuícia, aktívny prístup a za každých okolností vždy korektné jednanie. Profesionalita s ľudským prístupom a vo finále pozitívna referencia od spokojného klienta, sú u mňa vždy na prvom mieste.

Prečo si si vybral pre svoje pôsobenie práve nás ?

CassaReal vnímam ako modernú a dynamickú spoločnosť, ktorá reaguje na súčasné marketingové trendy a úspešne dokazuje, že jej patrí popredné miesto na realitnom trhu. S tímom CassaReal sme staro-noví kolegovia a ľudsky aj profesionálne sme si boli vždy blízki. Spoločným cieľom bola vždy orientácia na klienta, kvalitné služby a pozitívna spolupráca. Navyše kanceláriu CassaReal mám neďaleko od miesta kde bývam, takže Rezervačnú zmluvu viem dobehnúť pripraviť, ako sa hovorí, aj o polnoci 🙂

Kde budeš pôsobiť v rámci realít ?

Ako Košičan, pohybujúci sa okrem realít aj v hudobnej sfére a posledné roky trochu aj v komunálnej politike, sa snažím pôsobiť najmä v Košiciach a celom košickom kraji, kde so svojou rodinou aktívne žijem. Zaujíma ma rozvoj nášho mesta a chod samosprávy s cieľom posúvať mesto k lepšiemu, aj preto som v r. 2018 – 2022, popri aktívnej realitnej činnosti, pôsobil aj ako miestny poslanec a zároveň aj ako vicestarosta MČ Košice – Staré mesto. Architektúra, fotografia a interiérový dizajn sú prakticky moje realitné hobby, aj preto obdivujem najmä prvorepublikové tehlové byty s históriou, no rovnako tak aj výhľady na panorámu mesta z okien panelákov okolitých sídlisk. Košice sú mojim domovom a ich malebné centrum, parky, sídliská, predmestia ako aj rozmanité okolie, rozhodne majú čo ponúknuť a pre mňa je radosťou tu pracovať.

Na záver prezraď, kde ťa nájdeme a zastihneme ?

Zastihnete ma 24/7 na telefónnom čísle: 0911 078 864

Na emailovej adrese: durica@dev.cassareal.sk, alebo úplne najideálnejšie: na spoločnej obhliadke 🙂 

Rovnako rád sa s vami stretnem osobne, pri výbornej káve u nás v CassaReal, v srdci Košíc, na Mäsiarskej 70.

Teším sa na stretnutie!

Andrej Ďurica – Váš osobný realitný maklér